مقایسه یخچال ساید بای ساید و دوقلو

تفاوت یخچال ساید و دوقلو

مقایسه یخچال ساید بای ساید با یخچال دوقلو

اگر چه یخچال ساید بای ساید به جهت زیبایی و ظرافتی که دارد در میان مشتریان از محبوبیت و مقام ویژه ای برخوردار‌است. ولی آمار خرید یخچال دوقلو فعلا در بازار فروش اثاثیه خانگی بالاتر بوده  و خانواده هایی می باشند که خرید یخچال فریزر دو قلو را به ساید ترجیح میدهند. در این مطلب قصد داریم به مقایسه این دو مدل بپردازیم تا تصمیم گیری برای مشتریان را راحت تر کنیم.

 یخچال فریزر ساید بای ساید:

بخش اعظمی از زوج های جوان و خانواده ها هنگام تهیه و تنظیم یخچال فریزر، قصد خرید فریزر ساید بای ساید را دارند و این مدل یخچال را به مدلهای سابق تر ترجیح می‌دهند. در سوئیت های تازه فضای آشپزخانه و کابیت طوری پباده سازی می‌شوند که برای قرار دادن یخچال فریزر ساید بای ساید جای قابل قبولی قرار می دهند.

یخچال فریزر ساید بای ساید بهترین استفاده را از دور و بر دارا است معمولا دو درب و یا این که چهار درب میباشد. این جور یخچالها به جهت قرار دادن تجهیزات جانبی مانند یخساز و آبسردکن معمولا دارنده فضای کمتری در یخچال فریزر هستند.

با دقت به اینکه قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید معمولا مقداری بیشتر از یخچالهای عادی میباشد البته این جور از یخچالها به جهت کیفیت و دوام قابل قبولی که دارااست و همینطور به جهت به کار گیری کمتر از برق و … به راحتی تفاوت هزینه آن را جبران می‌نماید.

شرکت های بزرگ جهان مانند ال جی (LG)، سامسونگ (Samsung)، بوش (Bosch)، و غیره که در سطح دنیا سخن نخستین را می زنند درین سالیان اخیر مبادرت به ایجاد و تولید فریزر های ساید بای ساید با کارآیی و باکیفیت و همینطور قیمت خوب کرده اند.

هنگام خرید ساید بای ساید صد رد صد کلمه و واژه فوت را شنیده اید. فوت در واقع ظرفیت و گنجایش ساید گفته می گردد. اندازه فوت ساید بای ساید گوناگون میباشد که شما بر حسب نیاز و استفاده خویش میتوانید فریزر های ساید بای ساید کوچک، میانگین یا این که پهناور را تعیین و خریداری فرمایید. که معمولا 28 فوت، 32 فوت و ….نامیده می شوند.

یخچال فریزر دوقلو:

یخچال فریزر های دوقلو دارنده دو سیستم جدا میباشد اما هر دو بخش در یک گروه ساخته و عرضه می‌گردد. پباده سازی بدنه یخچال فریزر دوقلو نسبت به بقیه ساید بای ساید ها معمولی میباشد. از مزایای فریزر دوقلو نسبت به دیگر یخچالها مانند ساید بای ساید ها، این میباشد که از فضای بیشتری شامل است از این رو برای خانواده های پرجمعیت و کسانی که صیفی جات و میوه و مواد غذایی محافظت می نمایند مورد قابل قبولی میباشد. پس توصیه ما به خانواده های پرجمعیت خرید یخچال دوقلو میباشد.

یکی‌از خصوصیت های مثبت یخچال دو قلو به جهت اینکه از دو بخش جدا از هم درست شده میباشد و هر قسمت سیستم موتور و کمپرسور یگانه خویش را دارااست. و در‌حالتی که به هر دلیلی نقص‌ برای هر بخش پیش بیاید، با هزینه کمتر و سریعتر فقط کمپرسور و یا این که قطعات موتور آن بخش تعمیر می گردد.

اکثر سازندگان و شرکت ها مطرح دنیا علاوه بر ایجاد یخچال ساید بای ساید، یخچال دو قلو هم ایجاد و به بازار ارائه می کنند که خرید فریزر فریز دوقلو در بازار ما ایرانیان از مقام ویژه ای برخوردار است. یخچال فریزر دوقلو سامسونگ، یخچال فریزر دوقلو بوش و فریزر دوقلو ال جی (LG) از گزاره شرکت های و برندهای مطرحی میباشند که میتوان به آن‌ها اشاره نمود.

مقایسه یخچال ساید بای ساید و دو قلو

مقایسه مهمی که در هنگام خرید فریزر دوقلو یا  ساید بای ساید بایستی در نظر بگیرید شامل موارد زیر است:

* قیمت فریزر دو قلو نسبت به ساید بای ساید کمتر میباشد.

* یخچال فریزر دوقلو دارنده دو موتور جدا از هم از هم می باشد اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارنده یک موتور میباشد.

* ساید بای ساید دارنده امکاناتی از قبیل: قفل بچه، محیط سوپر ،محیط منحصر به فرد مراقبت میوه و صیفیجات، سیستم سرمایش سریع، سیستم انجماد سریع، غربال آب، غربال هوا، آبسردکن، یخساز، سیستم اتومات ذوب برفک و غیره میباشد که معمولا تجهیزات بیشتری نسبت به یخچال فریزر دوقلو را داراست.

* امکان تنظیم دما بصورت دستی از امکان های مثبت ساید بای ساید میباشد.

* یخچالهای دوقلو بزرگتر از بخش یخچال فریزر در فریزر های ساید بای ساید میباشد.

* از دید ظاهری فریزر ساید بای ساید امروزی تر و شیکتر از یخچال فریزر دو قلو میباشد.

* مصرف برق در ساید بای ساید کمتر و در دوقلو اضافه میباشد.

* یخچال فریزر های ساید بای ساید به زوج های جوان و خانواده های معدود جمعیت مورد قابل قبولی میباشد و یخچال فریزر دوقلو را به خانواده های پر جمعیت سفارش می‌کنیم.

* رنگ های سفید، مشکی، نقره ای و استیل از رنگهای رایج یخچال فریزر میباشد که تنوع رنگ در هر دو یخچال فریزر موجود هست.

* برندهای دارای شهرت  مانند کمپانی بوش، الجی، سامسونگ و … هر دو  مدل را تولید می کنند.

* در اثاثیه کشی حمل نقل فریزر دوقلو راحتر از فریزر ساید بای ساید میباشد.

* در منزل های جدید ساز طراحان کابینت فضای برای ساید بای ساید در لحاظ می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.