اسپرسو ساز دلونگی بهتر است یا مباشی؟

قبل از انتخاب و خرید اسپرسو ساز خانگی باید به چند نکته و فاکتور از جمله توان مصرفی، گنجایش مخزن آب، سیستم ایمنی، قابلیت تولید کف شیر، میزان فشار بخار و برند تولید کننده آن توجه کرد.

دلونگی و مباشی به‌عنوان دو برند قدرتمند در این زمینه شناخته می‌شوند و دستگاه‌ های اسپرسو ساز خانگی متعددی در بازه‌های قیمتی مختلف را تولید کرده‌اند.

در این مطلب به مقایسه اسپرسو ساز دلونگی و مباشی خواهیم پرداخت.

مقایسه اسپرسو ساز 2010 و EC685

مباشی از جمله برندهایی است که در زمینه ساخت اسپرسو ساز های بسیار با کیفیت و درجه یک عملکرد بسیار خوبی دارد. اسپرسو ساز 2010 مباشی به‌عنوان یک محصول فوق‌العاده قدرتمند و با کیفیت از توان مصرفی ۱۱۰۰ وات برخوردار است.
ظرفیت مخزن آب این محصول ۱.۲۵ لیتر است که برای مصارف خانگی گنجایش مناسبی به‌شمار می‌آید. اسپرسو ساز 2010 از طراحی بدنه فوق‌العاده زیبایی برخوردار است و حس کلاسیک زیبایی منتقل می‌کند.

بدنه این محصول از جنس پلاستیک است و در ۳ رنگ قرمز، مشکی و سفید عرضه می‌شود. اسپرسو ساز 2010 قابلیت تهیه انواع نوشیدنی از جمله کافه لاته،‌ریسترتو، کاپوچینو،‌ ماکیاتو و موکا را دارد. خرید اسپرسو ساز از فروشگاه لوازم خانگی بانه

 

مشخصات دلونگی EC685 مباشی 2010
توان مصرفی: ۱۳۵۰ وات ۱۱۰۰ وات
ظرفیت مخزن: ۱.۱ لیتر ۱.۲۵ لیتر
فشار بخار: ۱۵ بار ۲۰ بار
وزن: ۵ کیلوگرم ۴ کیلوگرم

 

دلونگی به‌عنوان بزرگترین و معتبرترین برند تولید کننده اسپرسو ساز خانگی، دستگاه‌های بسیار با کیفیتی را تولید می‌کند. EC685 به‌عنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین اسپرسو ساز های دلونگی شناخته می‌شود.

این محصول مجهز به مجموعه‌ای از قابلیت‌ها و ویژگی‌های کاربردی است و برای مصارف خانگی انتخابی بسیار مناسب به‌شمار می‌آید. توان مصرفی اسپرسو ساز EC685 برابر با ۱۳۵۰ وات است.

ظرفیت مخزن آب دستگاه ۱.۱ لیتر است و نوشیدنی‌های مختلف و متنوعی از جمله کاپوچینو، کافه لاته، ماکیاتو، آمریکانو، هات چاکلت و ریسترتو را تهیه می کند.

مقایسه اسپرسو ساز 2031 و ECP31.21

مباشی علاوه‌بر ساخت محصولات با کیفیت، توجه خاص و ویژه‌ای بر طراحی اسپرسو ساز های خود دارد. اسپرسو ساز 2031 یکی از اسپرسو ساز های پرفروش مباشی است که برای مصارف خانگی گزینه‌ای بسیار مناسب به‌شمار می‌آید.

قدرت موتور و توان مصرفی این محصول با مورد قبلی برابر است (۱۱۰۰ وات). مباشی در بدنه این اسپرسو ساز از «پلاستیک فشرده» بهره برده و ترکیب رنگ مشکی و سفید جلوه بسیار زیبایی را تشکیل داده است.

اسپرسو ساز 2031 نوشیدنی مورد علاقه شما را با فشار بخار ۲۰ بار تهیه می‌کند. این محصول همچنین از قابلیت «خاموش شدن خودکار» نیز بهره می‌برد تا ضامن ایمنی و سلامت دستگاه باشد.خرید اسپرسو ساز با کیفیت و قیمت کم در فروشگاه بانه

 

مشخصات دلونگی ECP31.21 مباشی 2031
توان مصرفی: ۱۱۰۰ وات ۱۱۰۰ وات
ظرفیت مخزن: ۱.۱ لیتر ۱.۵ لیتر
فشار بخار: ۱۵ بار ۲۰ بار
وزن: ۴ کیلوگرم ۴ کیلوگرم

 

دلونگی برندی بسیار قدرتمند و حرفه‌ای است که طیف وسیعی از کیفیت‌های مختلف را تحت پوشش قرار می‌دهد. به‌گونه‌ای که در همه بازه‌های قیمتی، دستگاه‌های دلونگی جز پرفروش ترین اسپرسو ساز ها هستند.

اسپرسو ساز ECP31.21 یکی از محصولات خوش‌قیمت دلونگی است که از قدرت بسیار مطلوبی برخوردار است. این دستگاه با توان مصرفی ۱۱۰۰ وات، نوشیدنی مورد علاقه شما را با سرعت و قدرت بسیار مطلوبی حاضر می‌کند.

دلونگی از «پلاستیک» برای طراحی بدنه این محصول استفاده کرده تا وزن بسیار سبکی داشته باشد. سیستم گرم کردن فنجان، خاموشی خودکار و سینی چکه‌گیر دیگر امکانات اسپرسو ساز ECP31.21 هستند.

اسپرسو ساز ECM 2009 و EC9335 به ترتیب نماینده‌های بعدی مباشی و دلونگی برای مقایسه اسپرسو ساز دلونگی و مباشی هستند.خرید اسپرسوساز مایر

مقایسه اسپرسو ساز ECM 2009 و EC9335

همان‌طور که اشاره شد، مباشی ظرافت و خلاقیت زیادی برای افزایش قدرت عملکرد و زیبایی بصری محصولات خود به‌خرج می‌دهد. اسپرسو ساز 2009 یکی از زیباترین، قدرتمندترین و در عین حال خوش‌قیمت‌ترین اسپرسو ساز های برند مباشی است.

این محصول با توان مصرفی ۱۱۰۰ وات و میزان فشار بخار ۲۰ بار برای استفاده در منزل و قهوه‌خانه‌های کوچک و متوسط عملکرد بسیار مطلوبی ارائه خواهد داد. گنجایش مخزن آب دستگته۱.۲۵ لیتر است.

اسپرسو ساز 2009 قابلیت «تولید کف شیر» دارد و به‌راحتی می‌توان کافه لاته و انواع نوشیدنی‌های دیگر را تهیه کرد. بدنه دستگاه از جنس پلاستیک است و ۴ کیلوگرم وزن دارد.

 

مشخصات دلونگی EC 9335 مباشی 2009
توان مصرفی: ۱۴۵۰ وات ۱۱۰۰ وات
ظرفیت مخزن: ۲ لیتر ۱.۲۵ لیتر
فشار بخار: ۱۹ بار ۲۰ بار
وزن: ۱۳ کیلوگرم ۴ کیلوگرم

 

EC9335 یکی از قدرتمندترین اسپرسو ساز های برند دلونگی است که علاوه‌بر پودر قهوه می‌توانید از دانه قهوه نیز استفاده کنید. قدرت موتور این محصول قدرتمند ۱۴۵۰ وات است.

این محصول با توجه به ابعاد بزرگی که دارد، از وزن نسبتا سنگینی برخوردار است. ظرفیت مخزن آب دستگاه نیز ۲ لیتر است. جنس بدنه این اسپرسو ساز «استیل ضد زنگ» است.

«سیستم شستشوی خودکار» دیگر ویژگی بسیار کاربردی این محصول است و از «سیستم خاموشی خودکار» نیز بهره می‌برد.

مقایسه اسپرسو ساز ME-ECM 2016 و EC9335

ME-ECM 2016 یکی دیگر از اسپرسو ساز های با کیفیت مباشی است و از توان مصرفی بالاتری نسبت به ۳ مورد قبلی برخوردار است. این محصول قابلیت تولید کف شیر دارد.

توان مصرفی این اسپرسو ساز خوش‌قیمت ۱۳۵۰ وات و گنجایش مخزن آب آن ۱.۱ لیتر است. بدنه دستگاه از جنس استیل ضد زنگ است و ۳ کیلوگرم وزن دارد.

برای ذخیره مایعات خارج شده بعد از پایان عصاره‌گیری و جلوگیری از کثیف شدن اطراف دستگاه نیز از سنی چکه‌گیر بهره می‌برد.

 

مشخصات دلونگی EC9335 مباشی ME-ECM 2016
توان مصرفی: ۱۱۰۰ وات ۱۳۵۰ وات
ظرفیت مخزن: ۱.۴ لیتر ۱.۱ لیتر
فشار بخار: ۱۵ بار ۲۰ بار
وزن: ۴.۱ کیلوگرم ۳ کیلوگرم

 

دلونگی با موفقیت در ساخت اسپرسو ساز های فوق‌العاده با کیفیت، تبدیل به برندی بزرگ و معتبر شده است. EC9335 یکی از اسپرسو ساز های میان‌رده دلونگی است که برای استفاده در منزل ساخته شده است.

این محصول همه قابلیت‌های لازم برای مصارف خانگی را دارد و می‌توانید نوشیدنی‌های مختلف از جمله اسپرسو، موکا،‌ ریسترتو، کاپوچینو، لانگو و ماکیاتو را به کمک این دستگاه تهیه کنید.

اسپرسو ساز EC9335 با توان مصرفی ۱۱۰۰ وات قابلیت تولید کف شیر را دارد و همچنین مجهز به سیستم کاپوچینو ساز نیز است. از سیستم خاموش شدن خودکار برای حفظ ایمنی دستگاه نیز بهره می‌برد.

جهت خرید اسپرسو ساز اصل و با کیفیت ار فروشگاه بزرگ لوازم خانگی بانه کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.