مقایسه ماشین لباسشویی اسنوا و پاکشوما

لباسشویی، یکی از پر مصرف ترین و پر کاربرد ترین وسایل در خانه می باشد. کیفیت و کارکرد لباسشویی نقش بسزایی در عملکرد آن دارد بنابراین در انتخاب نوع و مدل لباسشویی باید دقت لازم و کافی به عمل آید زیرا لباسشویی هایی وجود دارند که علی رغم مارک و یا مدل خوبی که دارند اما کیفیت و کارکرد قابل توجهی ندارند و مصرف کننده پس از خرید کالا و استفاده از آن متوجه نامرغوب بودن آن می شود.

جهت خرید ماشین لباسشویی از فروشگاه لوازم خانگی بانه بر روی لینک کلیک کنید

لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا، می توان گفت یکی برند های معروف و شناخته شده ایرانی در بین ماشین های لباسشویی در بازار می باشد. کیفیت لباسشویی اسنوا بالاست و همچنین دارای ویژگی هایی می باشد که اهمیت و کارکرد و همچنین می توان گفت طرفداران و مصرف کنندگان این کالا را افزایش داده است. از جمله ویژگی های کاربردی و خوبی که لباسشویی اسنوا دارد می توان به، کم مصرف بودن آن اشاره هایی کرد.

لباسشویی اسنوا در رده بندی جزو لباسشویی هایی به حساب می آید که کارکرد آن بسیار می توان مقرون به صرفه باشد و یا همان به عبارتی بسیار کم مصرف می باشد. ماشین های لباسشویی اسنوا از 35 تا 45 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند و این ویژگی برای وسایل خانگی بسیار می توان حائز اهمیت باشد.

 

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم لباسشویی های اسنوا، مناسب بودن برای شست و شوی انواع پارچه ها و لباس های گوناگون است. لباسشویی های اسنوا برای هر نوع لباس و پارچه مانند لباس های ضخیم، پارچه های نازک، پرده، لباس های نوزاد و مواردی دیگر برنامه ای جداگانه بر روی آن قابل اجرا می باشد که می توان متناسب با نوع لباس آن برنامه را تنظیم کرد و همچنین این قابلیت باعث می شود که طول عمر لباس ها نیز بیشتر می شود.

ماشین های لباسشویی اسنوا، دارای سامانه عیب یابی می باشند. این ویژگی این امکان را به شما می دهد که اگر لباسشویی دچار مشکلی شود می تواند آن مشکل را از طریق نمایش چند کد به اطلاع شما برساند و شما را از وجود آن مشکل زودتر با خبر می کند تا اقدام به رفع آن مشکل کنید.

لباسشویی های اسنوا، مجهز به سیستم شست و شوی سریع می باشند. این آپشن این امکان را می دهد که لباس های کثیف را در عرض 14 تا 19 دقیقه با دقت و به خوبی در زمان بسیار کمی شست و شو می دهد. این گزینه برای افرادی که زمان برای آن ها مهم می باشد و نیازمند شست و شوی سریع لباس هایشان می باشند بسیار می تواند مفید واقع شود.

از دیگر ویژگی ها بسیار خوب لباسشویی اسنوا، مجهز به سیستم تنظیم تایمر برای شست و شوی لباس ها در زمانی که در منزل تشریف ندارید می باشد، می توانید این تنظیمات را بر روی دستگاه خود فعال کنید و در زمانی که در منزل حضور ندارید با خیال راحت لباسشویی برای شما لباس هایتان را بشوید.

قیمت ماشین لباسشویی در بانه

برخی از ویژگی های شاخص ماشین لباسشویی اسنوا

1.تمام ماشین‌های لباسشویی اسنوا کم‌ مصرف و مجهز به موتور اینورتر هستند.

(ماشین‌های لباسشویی اسنوا از ۳۵ تا 50 درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند و این مورد برای یک وسیله‌ی خانگی یک مزیت بسیار مهم به حساب می آید.)

2.به روشهای متنوع می توانید لباس‌هایتان را بشویید.

(لباسشویی‌های اسنوا برای شستشوی هر لباسی برنامه مخصوص به آن را دارد از لباس‌های ضخیم و خیلی کثیف گرفته تا پارچه‌های نازک و پرده و… برای شستشوی هر کدام از این لباس‌ها برنامه‌ی جداگانه‌ای وجود دارد)

3.ماشین‌های لباسشویی هارمونی و واش این نوع شستشوی لباسشویی اسنوا مجهز به تکنولوژی نانو سیلور هستند.

(یعنی این نوع شستشو اکثر میکروب ها، قارچ، باکتری، ویروس هایی که ممکنه روی لباس باشند را ازبین می‌برند.)

4.دارای یک صفحه نمایش LED

5.طراحی درام الماسه

(حفره‌های الماس شستشو بادست را شبیه‌سازی می‌کند و سطح تماس مواد شوینده با لباس‌ها را افزایش داده و باعث کیفیت عالی در شستشو خواهد شد.)

 

لباسشویی پاکشوما

لباسشویی پاکشوما، یکی از برند های معروف و به نام در بین ماشین های لباسشویی ایرانی می باشد. کیفیت لباسشویی پاکشوما فوق العادست و کاربرد های عالی دارد. لباسشویی های پاکشوما دارای یک سری ویژگی هایی می باشند که اهمیت و کارکرد این لباسشویی را افزایش داده اند. از جمله از آن ویژگی ها را می توان به سنسور دمای لباسشویی اشاره کرد. این آپشن این قابلیت را به شما می دهد که دمای آبی که قرار است با آن لباس هایتان شسته شوند را خودتان تنظیم کنید و شما می توانید با انتخاب دمان مناسب آب متناسب با نوع لباس، شست و شوی دقیق تری را انجام دهید.

از دیگر ویژگی های بسیار مهم و کاربردی لباسشویی پاکشوما، استفاده از برنامه شست و شوی لباس های ظریف می باشد. این ویژگی باعث می شود که لباس های ظریف مانند لباس های زیر و لباس های خواب و مواردی دیگر را به دقت بالایی شست و شو می دهد و باعث سالم تر ماندن بافت لباس می شود.

 

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم دستگاه لباسشویی پاکشوما، مجهز به آپشن کد اخطار و یا ارور مشکل ماشین لباسشویی می باشد. این ویژگی پاکشوما سبب می شود در صورتی که لباسشویی شما دچار نقص فنی و یا مشکلاتی شده است پیش از به وجود آمدن مشکل جدی تر، بر روی صفحه نمایشگر آن کد اخطاری به نمایش در می آید.

لباسشویی پاکشوما، دارای یک ویژگی شناخته شده و معروفی می باشد به نام ایجاد صدای کم در حین شست و شو. این ویژگی سبب می شود که اگر لباسشویی در زمان استراحت شما مشغول به کار است با صدای خود مزاحم استراحت شما نشود و در واقع وجود آن را در حین استراحت خود احساس نکنید.

از آپشن های کاربردی و پر مصرف این دستگاه می توان به سیستم کنترل سرعت اشاره کرد. لباسشویی پاکشوما با داشتن این قابلیت می تواند لباس های حساس شما را با دقت زیادی بشوید. در واقع شما می توانید تنظیمات این قسمت را به گونه ای قرار دهید که متناسب با نوع لباس و پارچه خود باشد.

برای مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا، کافی است که ویژگی های گفته شده را با دقت لازم بررسی کنید تا به نتیجه مناسب و درست بین مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا دست پیدا کنید. لباسشویی پاکشوما و لباسشویی اسنوا هر کدام دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود هستند که بر اساس آن ویژگی ها توسط مصرف کنندگان شناخته شده اند.

برخی از ویژگی های شاخص ماشین لباسشویی پاکشوما
  • اضافه یا کم کردن البسه بعد از آغاز شستشو  Add Garment 
  • سیستم Air Jet

(یکی از تکنولوژی های ماشین لباسشویی پاکشوما است که برای شستشوی بهتر لباس ها و همچنین ورودی و خروجی آب مورد استفاده قرار می گیرد.)

  • سیستم شستشوی آبشاری

(تمیزی سریع تر، پاک کنندگی بهتر، کمتر پیچ خوردن لباس ها و کاهش فرسایش الیاف لباس در هنگام شستشو از مزایای این شستشو به شمار می رود.)

  • فیلتر پرزگیر

(فیلتر تعبیه شده در ماشین لباسشویی پاکشوما  پرز و کرک لباس ها را کاملا  به خود جذب می کند، یعنی به نحوی طراحی شده است که پرزها و کرک های لباس به طور اتوماتیک در هنگام شستشو در داخل پرزگیر جمع آوری می شود البته می توان از فیلتر پرزگیر به عنوان یک فناوری یاد نکرد اما کارایی فوق العاده بالایی دارد.)

  • پروانه حباب‌ ساز

(فناوری پروانه حباب ساز برای ایجاد کف بهتر و در نتیجه تمیز تر شدن لباس ها داخل مخزن شستشو کارایی بسیار بالایی دارد.)

مقایسه قیمت

معمولا قیمت ماشین‌ لباسشویی‌ها به ظرفیت دیگ آن بستگی دارد. هر چه این ظرفیت بیشتر باشد، محصول هم گران‌تر خواهد شد.

ولی با توجه به قدرت شستشوی بالا، طراحی خوب و قابل رقابت بودنش با برندهای خارجی محدوده قیمت مناسبی دارند.

 

خدمات پس از فروش

گاهی پیش می‌آید که به‌ هر دلیلی ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر، تعویض قطعه یا سرویس داشته باشد. اینجاست که خدمات پس از فروش شرکت به‌ میان می‌آید.

شما حتما باید قبل از خرید دقت کنید تا راه‌های تماس با شرکت مشخص شده باشد و کارکنان آن پاسخگوی مصرف‌کنندگان باشند انتخاب شما شرکتی باشد که خدمات پس از فروش بهتری را ارائه خواهد داد.

 

جهت ارتباط با مشاورین فروشگاه لوازم خانگی بانه بر روی لینک کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.