مقایسه ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ

مقایسه ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ
مقایسه ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ

بهترین برند ماشین لباسشویی

از انجا که برند های مختلفی و با ظرفیت های متوع وجود دارد انتخاب گزینه ی مناسب در بین آنها کمی مشکل به نظر میرسد. کمپانی های بزرگی همچون بوش، ال جی، سامسونگ با ارائه ی فناوری های روز در لباسشویی های خود سعی دارند تا بخش بیشتری از بازار را در اختیار داشته باشند. در ادامه ی این مطلب به مقایسه ی لباسشویی های دو برند ال جی و سامسونگ می پردازیم.

انواع برند ماشین لباسشویی

دو شرکت کره ای ال جی وسامسونگ معروف ترین برند ها در زمینه ی طراحی و تولید لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی هستند. که با قطعیت نمی توان گفت کدام یک از آنها بهتر است و شما باید بسته به نیاز خود هر کدام از آنها را انتخاب نمایید. یکی از مهم ترین فاکتور ها در خرید لباسشویی عملکرد شستشوی دستگاه است. که هر دو کمپانی ال جی و سامسونگ قابلیت ها و توابع مختلفی را مانند شستشوی بخار، چرخه های شستشو متعدد و سایر گزینه های مفید در لباسشویی های خود قرار داده اند. کمپانی ال جی در هنگام شستشوی لباس ها از فناوری بخار استفاده می کند و با بهره گیری از این فناوری کثیفی های لباس ها را بدون آسیب رساندن به لباسها می گیرد و به داخل بافت های لباس نفوذ می کند. لباسشویی سامسونگ نیز دارای powerfoam برای تمیز کردن عمیق لباس ها است. این ویژگی مخلوط آب و مواد شوینده را برای تمیزکردن پارچه به طور کامل انجام می دهد. همچنین لباسشویی سامسونگ مانند لباسشویی ال جی از تکنولوژیsteam برای شستشو استفاده می کند. در لباسشویی ال جی از سیستم توربو واش بهره گرفته شده است که این سیستم با استفاده از جت اسپری که دارد برای بهبود عملکرد کارایی و شستشو چرخه شستشو را تا 30 دقیقه افزایش خواهد داد. لباسشویی سامسونگ نیز از سیستم superspeed استفاده می کند. این ویژگی علاوه بر جت اسپری، مواد شوینده و آب گرم را به طور کامل برای تمیز نمودن لباس ها استفاده می کند که زمان چرخه را کاهش می دهد و کارایی بیشتری را به ارمغان خواهد آورد.

قابلیت ها و امکانات لباسشویی های ال جی و سامسونگ

ال جی

لباسشویی ال جی برای جلوگیری از هدررفتن آب دارای سیستم SenseClean است که میزان شستشو را در لباسشویی تشخص می دهد و سطح آب را متناسب با آن تنظیم می کند.

لباسشویی ال جی دارای سیستم ضد لرزش TrueBalance است و موجب می شود که لباسشویی به صورت پایدارتر عمل کند. با توجه به سیستم تعادلی که لباسشویی های ال جی دارند حتی بار های سنگین را به طور مداوم و بدون سروصدا می شوید.

لباسشویی های ال جی  دارای طراحی زیبا و خلاقیت در طراحی دستگیره ها هستند که از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند.

سامسونگ

تکنولوژی VRT Plus که در لباسشویی سامسونگ وجود دارد لرزش و نویز را تا 40 درصد کاهش خواهد داد. این سیستم شامل یک طراحی منحصر به فرد و سنسور اختصاصی برای نگه داشتن بار ها به صورت آرام و متعادل است.

هنگامی که شما به لباسشویی های سامسونگ نگاه می کنید متوجه لکه های براق و ظرافت رنگ می شوید.

هر دو لباسشویی ال جی و سامسونگ را می توانید به وسیله ی برنامه ی آنها بر روی گوشی موبایل خود کنترل و نظارت کنید. همچنین با استفاده ار این برنامه ها شما می توانید اطلاعاتی در رابطه با تعمیر و نگهداری لباسشویی کسب کنید.

نتیجه گیری

در نهایت با توجه به رقابت سنگین ای دو برند و کیفیت و امکانات خوب نمیتوان گفت کدام یک بر دیگری برتری دارد، چرا که شما باید بسته به نیاز خود هر کدام از آنها را انتخاب نمایید. در آخر اینکه شما می توانید جهت انتخاب دقیق لباسشویی مورد نیاز خود با فروشگاه بازرگانی بانه آنلاین اصل در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.